Samorządowa Instytucja Kultury Gminy Kosakowo

Dzień Dziecka w KCK - przedstawienie

Serdecznie zapraszamy najmłodszych widzów na przedstawienie teatralne pt. ”Jaś i fasolowe drzewo” zrealizowane na podstawie znanej baśni angielskiej przez Studio Teatralne Krak-Art. Spektakl odbędzie się (więcej…)

Zakochani w świecie. Oman - spotkanie podróżnicze

filmowe spotkanie podróżnicze z Joanną Grzymkowską -  Podolak i Jarkiem Podolakiem. Oman - kraj, o którym niewielu i niewiele wie. Powoli odkrywany, jeszcze, szczęśliwie, poza głównym nurtem turystycznym. (więcej…)

Noc Muzeów w KCK

Z ogromną radością ogłaszamy, że 20 maja widzimy się na kolejnej edycji Europejskiej Nocy Muzeów w Gminie Kosakowo.
(więcej…)

"Niezłe ziółko" - edukacyjny spacer zielarski.

Maj to ulubiony miesiąc zielarzy. Rumianek, krwawnik, jasnota biała i purpurowa, mniszek lekarski, (więcej…)

Karuzela Rozmaitości

Pytaliście o organizację pchlego targu... mamy dla Was niespodziankę! 14.05 w niedzielę odbędzie się Karuzela Rozmaitości, podczas której każda osoba nie będąca przedsiębiorcą, będzie mogła  (więcej…)

Przerwa majowa

Uwaga! 2 maja ( wtorek) biuro Kosakowskiego Centrum Kultury będzie nieczynne.
Zapraszamy serdecznie 3 maja na piknik rodzinny Wielka Majówka, który odbędzie się na placu zielonym przy ul. Żeromskiego w godzinach 14.00-17.00. Do zobaczenia 🇵🇱🇵🇱

Wielka rodzinna Majówka!

Już 3 maja od godziny 14:00 do 17:00 zapraszamy wszystkich wielbicieli pikników i grillowania  na Wielką Majówkę z Kosakowskim Centrum Kultury. Tego dnia Plac Zielony przy górce w Kosakowie (więcej…)

Spektakl "Zemsta w Zemście"

Aktorzy Teatr Młodzieżowy Gminy Kosakowo oraz Kosakowskie Centrum Kultury mają zaszczyt zaprosić Państwa na premierę spektaklu "Zemsta w Zemście" w reżyserii Weroniki Koniecznej, (więcej…)

Scouting w kulturze

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieli by poznać skąd wywodzi się ruch scoutingu i jak rozwija się od wielu lat na całym świecie. V Rajd pod hasłem „ Scouting w (więcej…)

Seans "Jutro będzie padać"

Fundacja „Aby Chciało Się Chcieć”, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie o/ Dębogórze Kosakowo oraz Kosakowskie Centrum Kultury zapraszają na niecodzienny pokaz filmu "Jutro bedzie padać" 21.04. godz.18.30 w (więcej…)

Teatr dla najmłodszych

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie teatralne z serii Niedzielne poranki dla najmłodszych - tym razem Studio Teatralne Krak-Art zaprezentuje najmłodszym koneserom sztuki (więcej…)

Stand up na Prima Aprilis

1 kwietnia -  w święto humoru – na scenie Kosakowskiego Centrum Kultury gościliśmy stand-upera Filipa Brymorę, parafrazując jego wcześniejsze (więcej…)

Niedzielne poranki dla najmłodszych

W tym roku dzieci nudzić się nie będą! 26 marca rozpoczęliśmy cykl niedzielnych poranków dla najmłodszych „kulturomaniaków” spektaklem Studia Teatralnego Krak Art. pt.  " Złota Kaczka". (więcej…)

Dzień Kobiet w Kosakowie

12 marca, przy pełnej sali Kosakowskiego Centrum Kultury, odbyły się dwa wyjątkowe koncerty specjalnie przygotowane z okazji Dnia Kobiet. (więcej…)

Dwie edycje Wielkiego Planszówkogrania za nami

18 lutego i 11 marca bieżącego roku w Kosakowskim Centrum Kultury miały miejsca spotkania z grami planszowymi zorganizowane wspólnie z Yacht Club Rewa. Pierwsze i drugie rozdanie „Wielkiego Planszówkogrania” ściągnęło (więcej…)

Teatralne Walentynki w Kosakowskim Centrum Kultury

W sobotę na deskach Kosakowskie Centrum Kultury gościliśmy Teatr Czwarte Miasto z aktorami z Teatru Wybrzeże - Anna Kociarz i Maciej Konopinski w spektaklu pt.: "Kłopoty małżeńskie".

(więcej…)

Budowa parkingu w Rewie

     W drugiej połowie 2022 r. wyłoniona w przetargu firma GMM Marzena Gaffka zrealizowała prace przy budowie parkingu

(więcej…)

Sprawozdanie z działalności za rok 2022
Rok 2022 w działalności Kosakowskiego Centrum Kultury rozpoczęliśmy Koncertem Kolęd i Pastorałek "Dzień jeden w roku"  w wykonaniu Bernarda Dornowskiego ex Czerwone Gitary oraz Bogusława Olszonowicza „ Duval”. (więcej…)

Kosakowskie Centrum Kultury
Kaszubska 11, Pierwoszyno
81-198 Kosakowo
Tel. 58 573 77 77
NIP: 587-170-94-83
REGON: 366462553
kontakt@kulturakosakowo.pl
www.facebook.com/kulturakosakowo

©2023 kulturakosakowo.pl

Skip to content