BILETY

Spektakl "Kłopoty małżeńskie" na Walentynki w KCK!

Serdecznie zapraszamy Państwa na spektakl Teatru 4 Miasto, który odbędzie się 11.02.2023 r. na deskach KCK o godzinie 19.00.
“Kłopoty małżeńskie” – to KOMEDIA napisana na dwójkę aktorów.
Kinga i Robert to typowe małżeństwo z kilkunastoletnim stażem. Doświadczeni zawodnicy w małżeńskim sparingu. Mistrzowie w swoich dziedzinach. Kłótnia, awantura, burda, czasem domowy cyrk, to ich chleb powszedni.
Autorzy, nie stroniąc od żartu i dystansu pokazują nam odwieczną damsko-męską walkę o dominację, o równouprawnienie, o to kto więcej w związek inwestuje, kto dla niego więcej poświęcił, czyje oczekiwania ważniejsze, czyje zaspokojone, a czyje zawiedzione….
Obsada: Anna Kociarz, Maciej Konopiński (aktorzy Teatru Wybrzeże)
Reżyseria i Scenografia: Maciej Konopiński
 
Bilety do zakupu na https://kck.interticket.pl/

Seans Filmowy „Johnny”

Serdecznie zapraszamy na seans filmowy📽🎞 w Kosakowskim Centrum Kultury w Pierwoszynie dnia 8.01.2023 o godz. 18:00.😎
…………………………………………………………………………………………………………………
„Johnny” to poruszająca, oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości ❤️ do świata 🌏 i drugiego człowieka 👱‍♂️ oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Gdy Patryk dostaje ją od ks. Jana Kaczkowskiego nie podejrzewa nawet jak odmieni to jego życie.
<div class=’activenow-table-container’><center><img src=’https://www.activenow.io/assets/ripple.gif‘ width=’100px’ /></center><script async src=’https://app.activenow.io/external/signup_table/load_by_js?code=44205f94768f20d12c178c4ddc460282&school_id=3638‘></script></div>
 

Stand-up muzyczny w wykonaniu Dominiki Gwit pt.: „Dystans albo wszyscy umrzemy”

Zapraszamy na stand-up muzyczny w wykonaniu Dominiki Gwit pt.: „Dystans albo wszyscy umrzemy”, który odbędzie się 2 października 2022 r, o godzinie 18.00. Aktorka w zabawny sposób opowiada o życiu i o tym, dlaczego dystans do siebie i świata może polepszyć nam jakość życia! Historie z życia wzięte, okraszone są największymi hitami polskiej piosenki. Będzie dużo śmiechu i wzruszeń, a przede wszystkim życiowy dystans, którego wszyscy tak bardzo potrzebujemy! Bilety już dostępne na stronie

https://kck.interticket.pl/event/sheet/dystans-albo-wszyscy-umrzemy-9B3F7C92A63649888C364189E4F11713