Konkurs na ozdobę wiosenno-wielkanocną 🌷🌺

Zapraszamy do udzialu w rodzinnym konkursie na ozdobę wiosenno-wielkanocną 🌷🌺 Na naszej stronie w zakładce (BIP) znajdziecie regulamin wraz z kartą uczestnika.📝Zachęcamy do artystycznej przygody z materiałami eko🌷🌸🌱 jak i do nadania starym rzeczom nowego życia💙 Na zdjęcia Waszych ozdób czekamy do 30 kwietnia.Wsród wszystkch nadesłanych zdjęć Waszych prac wybierzemy 3 laureatów😃
Spędźmy ten czas oczekiwania w twórczy i relaksujący sposób.

,,Ludzie z Pasją" Spotkanie On-line z Robertem Gondkiem

Zachęcamy wszystkich wielbicieli przygód i podróży ale  i nie tylko do spotkania on-line ( https://www.facebook.com/kulturakosakowo) już 7.04.br. godz.18:00 z Robertem Gondkiem podróżnikiem, który jest zafascynowany Afryką, jej kulturą, ludźmi, przyrodą i górami. Jest również kolekcjonerem afrykańskich masek i uczy się języka suahili. Projekt „W drodze na najwyższe szczyty Afryki„ mający na celu zdobycie najwyższych szczytów i miejsc w każdym afrykańskim kraju.

Wernisaż On-line Małgorzaty Trystuły

Galerię sztuki da się odwiedzić bez wychodzenia z domu! 🏠Siedząc w wygodnym fotelu w domowym zaciszu można uczestniczyć w wernisażu Małgorzaty Trystuły. 🎨 Jest to drugie spotkanie z obrazami Artystki, tym razem w odsłonie online. Realizacja: Mediaspec – Spacery wirtualne, strony www, fotografia wnętrz Zapraszamy do zapoznania się z obrazami.