Samorządowa Instytucja Kultury Gminy Kosakowo

Strona główna >

Kino Plener "A oni dalej grzeszą, dobry boże!"

Kino Plener "A oni dalej grzeszą, dobry boże!"

3 lipca 2023

Zapraszamy na letnie kino pod chmurką w Rewie, tym razem w naszym menu znajdziecie Państwo kino francuskie i komedię z genialnym Christianem Clavierem pt.: ”A oni dalej grzeszą, dobry boże!”.

40-ta rocznica ślubu świętowana wraz z najbliższymi może być nie lada wyzwaniem...

a rodzina Claude'a Verneuila stanowiąca istny tygiel kulturowo – religijny staje się bombą z opóźnionym zapłonem. Starcie twardogłowego Verneuila z zięciami stanowi szereg klasycznych wątków, w których stereotypy związane z narodowością i wyznaniem najpierw stają się przedmiotem długich dyskusji, a potem zostają obalone w kilku sytuacyjnych gagach. Proszone obiady, kłopoty z trzymaniem wspólnego frontu przy wychowaniu dzieci, obce kapitały wypierające stołeczne, francuskie przedsiębiorstwa – to wszystko sedno filmu i choć wnioski płyną z obrazu niewesołe, scenarzyści przykrywają je grubą warstwą humoru, dzięki któremu film porusza ważne kwestie współczesnej Francji w lekkiej, mimo wszystko, niezobowiązującej farsie, którą przyjemnie się ogląda.

Warto zarezerwować sobie czas w sobotę 22 lipca i przyjść ze swoim kocykiem bądź skorzystać z kinowych krzesełek w kinie tuż przy plaży w Rewie (plac koło hotelu Skiper). Start filmu przewidywany jest o godz. 21.00.

Kosakowskie Centrum Kultury
Kaszubska 11, Pierwoszyno
81-198 Kosakowo
Tel. 58 573 77 77
NIP: 587-170-94-83
REGON: 366462553
kontakt@kulturakosakowo.pl
www.facebook.com/kulturakosakowo

©2023 kulturakosakowo.pl

Skip to content