Samorządowa Instytucja Kultury Gminy Kosakowo

Strona główna >

Od Bacha do AC/DC - Adam Snopek Show!

Od Bacha do AC/DC - Adam Snopek Show!

4 września 2023

Zapraszamy na muzyczno-kabaretowe show z aktywnym udziałem publiczności przy największych przebojach w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka! Impreza odbędzie się 30.09 br. w Kosakowskim Centrum Kultury o godzinie 18.00.

Adam Snopek jak nikt inny zaczaruje ten czas muzycznie malując historię w programie „Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło”.  Koniecznie zarezerwujcie sobie czas na wrześniowe rozpoczęcie polskiej złotej jesieni! Bilety w cenie dostępne pod linkiem:

https://kck.interticket.pl/event/sheet/adam-snopek-show-od-bacha-do-acdc-czyli-o-muzyce-na-wesolo-A948DF9C461A4AEF9BFDCE8E67E8F8B1

Czego się możecie spodziewać? Przede wszystkim brawurowej jazdy przez wieki największych przebojów muzyki rozrywkowej i klasycznej z aktywnym udziałem publiczności! To muzyczno-kabaretowe Show w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka, który udowadnia, że co trzeci utwór muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki "Pieski Małe Dwa"! Będziemy się śmiać, wzruszać, chwytać za głowę - jedno jest pewne nie przejdą Państwo obok tego wydarzenia obojętnie!

https://youtu.be/wN8duR2bV0Q

ADAM SNOPEK – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Kierownik muzyczny Teatru Śląskiego im. S. Wyspiańskiego w Katowicach. Czynny muzyk sesyjny, z powodzeniem wchodzi na polską scenę kabaretową.

Kosakowskie Centrum Kultury
Kaszubska 11, Pierwoszyno
81-198 Kosakowo
Tel. 58 573 77 77
NIP: 587-170-94-83
REGON: 366462553
kontakt@kulturakosakowo.pl
www.facebook.com/kulturakosakowo

©2023 kulturakosakowo.pl

Skip to content