Witamy na stronie Kosakowskiego Centrum Kultury. Zachęcamy do zapoznania się z naszym zespołem, który jest do Państwa dyspozycji i chętnie pomoże załatwić sprawy związane z działaniami kulturalnymi na terenie Gminy Kosakowo.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć prowadzonych w naszych obiektach.

Nasze dane teleadresowe znajdziecie Państwo w zakładce kontakt.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00

Konrad Grygowski

Dyrektor

tel. 784 403 228
e-mail: kontakt@kulturakosakowo.pl

 

Katarzyna Makowc

p.o. Głównego Księgowego

tel. 784 403 228
e-mail: katarzyna@kulturakosakowo.pl

 

Małgorzata Myszk

Specjalista ds. administracyjno-ekonomicznych

tel. 728 476 042
e-mail: malgorzata@kulturakosakowo.pl

 

Violetta Fularczyk

Specjalista ds. kultury i organizacji imprez

tel. 784 403 228
e-mail: violetta@kulturakosakowo.pl

 

Łukasz Wujke

Specjalista ds. kultury i organizacji imprez

tel. 784 403 228
e-mail: kontakt@kulturakosakowo.pl

 

Joanna Żugier

Specjalista ds. organizacji

tel. 784 403 228
e-mail: joanna@kulturakosakowo.pl

 

Aldona Sokołowska

Specjalista ds. zajęć świetlicowych

tel. 515 752 680
e-mail: aldona@kulturakosakowo.pl

 

Dawid Gruenholz

Obsługa techniczna

tel. 784 403 228
e-mail: dawid@kulturakosakowo.pl

 

Orkiestra Gminy Kosakowo

Kapelmistrz Zbigniew Kostrzewski

tel. 501 613 200
e-mail: orkiestra@kulturakosakowo.pl