Samorządowa Instytucja Kultury Gminy Kosakowo

Zgłaszanie stoisk na Kiermasz Świąteczny

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki, w trakcie których oprócz tradycyjnych atrakcji dla dzieci i spotkania z Mikołajem, w tym roku przygotowaliśmy dla rodziców i opiekunów Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się w godzinach 14-17. (więcej…)

Mikołajkowy Poranek Rodzinny z filmem

Zapraszamy na poranek rodzinny z filmem pt.: „Renifer Niko ratuje brata” oraz tematycznymi warsztatami dla najmłodszych. Wydarzenie będzie miało miejsce 3 grudnia br. o godzinie 10.00 w Kosakowskim Centrum Kultury w Pierwoszynie. (więcej…)

Poranek rodzinny z seansem filmowym

Zapraszamy wszystkie dzieci z opiekunami na poranek rodzinny, który odbędzie się 12 listopada (niedziela) o godzinie 10.00 w Kosakowskim Centrum Kultury. Podczas spotkania odbędą się warsztaty dla najmłodszych tematycznie związane z filmem pt.: „Wielki zielony krokodyl domowy”, który (więcej…)

Światowy Dzień Misia w KCK

Z okazji Światowego Dnia Misia, zapraszamy wszystkich miłośników tych przepięknych zwierząt, które jako pluszowe przytulanki sprawiają, że nasze życie staje się milsze, na Koncert Gordonowski  z "MISIEM MILO I PRZYJACIÓŁMI" (więcej…)

Obchody Święta Niepodległości i wręczenie statuetek Złotych Kłosów

W dniach 10 i 11 listopada odbędą się uroczystości związane z obchodami Święta Niepodległości. W piątek 10.11 o godzinie 17.00 w Kosakowskim Centrum Kultury w Pierwoszynie będzie miała miejsce oficjalna uroczystość (więcej…)

Zaduszki Morskie w Rewie

Dzień Zaduszny, czyli Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, potocznie dzień modlitw "za dusze". To czas, kiedy kościół wspomina zmarłych, którzy w czyśćcu pokutują za grzechy. Jednocześnie (więcej…)

Dzień Seniora w filmowym stylu.

W imieniu wójta Gminy Kosakowo zapraszamy naszą starszą młodzież na zabawę w stylu filmowym w Kosakowskim Centrum Kultury 20 października o godzinie 16:00. (więcej…)

Ludzie z pasją - Safari moich marzeń. Tanzania, Kenia.

Marzysz o Afryce? Z nami to możliwe! 18 października o godzinie 18.00 w ramach cyklu „Ludzie z pasją” odbędzie się spotkanie z podróżnikiem i fotografem, Robertem Gondkiem, (więcej…)

Felix Cassubia. Wystawa o historii i kulturze Kaszub.

W dniach 9 -19 października br. w Kosakowskim Centrum Kultury odbędzie się wystawa o historii i kulturze Kaszub pt.: „Felix Cassubia. Ód Gduńska tu – jaż do Rostoczi bróm” . Wystawę o charakterze otwartym (więcej…)

BLOK ZAJĘĆ TWÓRCZYCH W KCK

BLOK ZAJĘĆ TWÓRCZYCH w Kosakowskim Centrum Kultury to blok warsztatów o różnej tematyce: warsztaty rytmiczno- bębniarskie, Let’s play with English, warsztaty ceramiczne - glina. Spotkania odbywają się wymiennie (1-2 x w miesiącu) w każdą środę o godz. 17:00 (więcej…)

OSTATNIE BILETY. Adam Snopek Show

Z MYŚLĄ O OBSERWUJĄCYCH PROFIL KOSAKOWSKIEGO CENTRUM KULTURY, OBNIŻYLIŚMY CENĘ BILETÓW NA MUZYCZNO - KABARETOWE SHOW DO KWOTY ... PRZEDSPRZEDAŻOWEJ CZYLI 40 zł ! (więcej…)

Bluesowe zakończenie lata - Koncert Blues Connections 

Wrzesień to dobry czas, żeby koncerty plenerowe zamienić na te pod dachem. W głowie i w sercu wciąż jeszcze brzmią letnie, słoneczne piosenki Joe Cocera i Santany, które przeplatają się z wytrawnymi brzmieniami Jaco Pastoriusa i Herbiego Hancocka. (więcej…)

Regulamin Zajęć Edukacyjnych i Artystycznych Prowadzonych przez KCK w 2023

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zajęciami na rok szkolny 2023/2024. Wszystkie informacje i formularze znajdują się z linkach do pobrania poniżej: (więcej…)

Od Bacha do AC/DC - Adam Snopek Show!

Zapraszamy na muzyczno-kabaretowe show z aktywnym udziałem publiczności przy największych przebojach w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka! Impreza odbędzie się 30.09 br. w Kosakowskim Centrum Kultury o godzinie 18.00. (więcej…)

Dożynki Gminne w Kosakowie

Już w sobotę 2 września zapraszamy na plac zielony przy ulicy Żeromskiego w Kosakowie na uroczyste obchody Święta Plonów. W tym roku - poza występami naszych lokalnych artystów takich jak Chór Morzanie, Zespół Kosakowianie czy Orkiestra Dęta Gminy Kosakowo - (więcej…)

Kino Plenerowe w Rewie "Wystrzałowe Wesele"

Co się może wydarzyć gdy wesele ekstrawaganckiej pary zostaje zakłócone przez grupę porywaczy? Tego dowiemy się we czwartek 17.08.23r. podczas seansu w plenerowym kinie w Rewie na Szpyrku. Seans rozpocznie się wieczorem o godzinie 20.30, żeby było przyjemniej zaopatrzcie się w koce a o resztę zatroszczy się Kosakowskie Centrum Kultury! (więcej…)

Wystawa prac Stefana Kacprzyckiego"

Zapraszamy do Kosakowskiego Centrum Kultury na wystawę twórczości Stefana Kacprzyckiego - malarza i poety. Wystawa zatytułowana "Obrazy wierszem malowana" dostępna jest dla zwiedzających od poniedziałku do piątku na sali teatralnej KCK w godzinach funkcjonowania placówki (8.00 - 16.00). (więcej…)

Dni Gminy Kosakowo

Już 12 sierpnia od godz. 16:00 zapraszamy serdecznie na wielkie wydarzenie, które potrwa aż 4 dni, a wszystko z okazji corocznych obchodów Dni Gminy Kosakowo. W tym roku z okazji 50- lecia gminy przygotowanych zostało wiele atrakcji i niespodzianek. Tradycyjnie rozpoczynamy na zielonym placu przy (więcej…)

Święto Baniek Mydlanych i Koloru w Kosakowie!

Dzień Baniek Mydlanych i Dzień Kolorów ze Smokiem Edziem już w niedzielę 6 sierpnia w Kosakowie!

To po prostu okazja do dobrej zabawy i wspólnego kolorowego szaleństwa. Przyjemność tym większa, jeśli na imprezę wybierzecie się ze znajomymi i przyjaciółmi, aby wspólnie porozmawiać, powygłupiać się i potańczyć... (więcej…)

Kino Plener "A oni dalej grzeszą, dobry boże!"

Zapraszamy na letnie kino pod chmurką w Rewie, tym razem w naszym menu znajdziecie Państwo kino francuskie i komedię z genialnym Christianem Clavierem pt.: ”A oni dalej grzeszą, dobry boże!”.

40-ta rocznica ślubu świętowana wraz z najbliższymi może być nie lada wyzwaniem... (więcej…)

Zakończenie roku szkolnego w KCK

Już niedługo wakacje! W najbliższy piątek 23.06 podczas Tradycyjnych Sobótek w Pierwoszynie wszystkim dzieciom biorącym czynny udział w zajęciach artystycznych i dydaktycznych w Kosakowskim Centrum Kultury podczas roku szkolnego serdecznie podziękujemy i pogratulujemy wytrwałości. (więcej…)

Uroczystość odsłonięcia tablic Zasłużonych Ludzi Morza

Serdecznie zapraszamy na XIX Uroczystość Odsłonięcia Tablic Pamiątkowych w Ogólnopolskiej Alei Zasłużonych Ludzi Morza im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rewie. Uroczystość odbędzie się (więcej…)

Funcjonowanie biura

Informujemy, że w dniu 9 czerwca biuro będzie nieczynne. Zapraszamy w poniedziałek 12.06.23 r w godzinach 8.00-16.00.

Wakacje w KCK!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wakacyjnymi dla dzieci mieszkających w gminie Kosakowo. W tym roku proponujemy następujące projekty: (więcej…)

Planszówki w KCK

To już 4 edycja Wielkiego Sobotniego Planszówkogrania z Yacht Club Rewa w Kosakowskim Centrum Kultury! Tym razem zapraszamy w godz.12-16 na ostatnie spotkanie z grami przed wakacjami. (więcej…)

Zapraszamy na Targ Cudeniek!

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy wystawców i odwiedzających na kolejny Targ Cudeniek w Kosakowie! W godzinach od 9.00 do 13.00 będzie można nadać nowe życie starym przedmiotom. (więcej…)

Dzień Dziecka w KCK - przedstawienie

Serdecznie zapraszamy najmłodszych widzów na przedstawienie teatralne pt. ”Jaś i fasolowe drzewo” zrealizowane na podstawie znanej baśni angielskiej przez Studio Teatralne Krak-Art. Spektakl odbędzie się (więcej…)

Zakochani w świecie. Oman - spotkanie podróżnicze

filmowe spotkanie podróżnicze z Joanną Grzymkowską -  Podolak i Jarkiem Podolakiem. Oman - kraj, o którym niewielu i niewiele wie. Powoli odkrywany, jeszcze, szczęśliwie, poza głównym nurtem turystycznym. (więcej…)

Noc Muzeów w KCK

Z ogromną radością ogłaszamy, że 20 maja widzimy się na kolejnej edycji Europejskiej Nocy Muzeów w Gminie Kosakowo.
(więcej…)

"Niezłe ziółko" - edukacyjny spacer zielarski.

Maj to ulubiony miesiąc zielarzy. Rumianek, krwawnik, jasnota biała i purpurowa, mniszek lekarski, (więcej…)

Karuzela Rozmaitości

Pytaliście o organizację pchlego targu... mamy dla Was niespodziankę! 14.05 w niedzielę odbędzie się Karuzela Rozmaitości, podczas której każda osoba nie będąca przedsiębiorcą, będzie mogła  (więcej…)

Przerwa majowa

Uwaga! 2 maja ( wtorek) biuro Kosakowskiego Centrum Kultury będzie nieczynne.
Zapraszamy serdecznie 3 maja na piknik rodzinny Wielka Majówka, który odbędzie się na placu zielonym przy ul. Żeromskiego w godzinach 14.00-17.00. Do zobaczenia 🇵🇱🇵🇱

Wielka rodzinna Majówka!

Już 3 maja od godziny 14:00 do 17:00 zapraszamy wszystkich wielbicieli pikników i grillowania  na Wielką Majówkę z Kosakowskim Centrum Kultury. Tego dnia Plac Zielony przy górce w Kosakowie (więcej…)

Spektakl "Zemsta w Zemście"

Aktorzy Teatr Młodzieżowy Gminy Kosakowo oraz Kosakowskie Centrum Kultury mają zaszczyt zaprosić Państwa na premierę spektaklu "Zemsta w Zemście" w reżyserii Weroniki Koniecznej, (więcej…)

Scouting w kulturze

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieli by poznać skąd wywodzi się ruch scoutingu i jak rozwija się od wielu lat na całym świecie. V Rajd pod hasłem „ Scouting w (więcej…)

Seans "Jutro będzie padać"

Fundacja „Aby Chciało Się Chcieć”, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie o/ Dębogórze Kosakowo oraz Kosakowskie Centrum Kultury zapraszają na niecodzienny pokaz filmu "Jutro bedzie padać" 21.04. godz.18.30 w (więcej…)

Teatr dla najmłodszych

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie teatralne z serii Niedzielne poranki dla najmłodszych - tym razem Studio Teatralne Krak-Art zaprezentuje najmłodszym koneserom sztuki (więcej…)

Stand up na Prima Aprilis

1 kwietnia -  w święto humoru – na scenie Kosakowskiego Centrum Kultury gościliśmy stand-upera Filipa Brymorę, parafrazując jego wcześniejsze (więcej…)

Niedzielne poranki dla najmłodszych

W tym roku dzieci nudzić się nie będą! 26 marca rozpoczęliśmy cykl niedzielnych poranków dla najmłodszych „kulturomaniaków” spektaklem Studia Teatralnego Krak Art. pt.  " Złota Kaczka". (więcej…)

Dzień Kobiet w Kosakowie

12 marca, przy pełnej sali Kosakowskiego Centrum Kultury, odbyły się dwa wyjątkowe koncerty specjalnie przygotowane z okazji Dnia Kobiet. (więcej…)

Dwie edycje Wielkiego Planszówkogrania za nami

18 lutego i 11 marca bieżącego roku w Kosakowskim Centrum Kultury miały miejsca spotkania z grami planszowymi zorganizowane wspólnie z Yacht Club Rewa. Pierwsze i drugie rozdanie „Wielkiego Planszówkogrania” ściągnęło (więcej…)

Teatralne Walentynki w Kosakowskim Centrum Kultury

W sobotę na deskach Kosakowskie Centrum Kultury gościliśmy Teatr Czwarte Miasto z aktorami z Teatru Wybrzeże - Anna Kociarz i Maciej Konopinski w spektaklu pt.: "Kłopoty małżeńskie".

(więcej…)

Budowa parkingu w Rewie

     W drugiej połowie 2022 r. wyłoniona w przetargu firma GMM Marzena Gaffka zrealizowała prace przy budowie parkingu

(więcej…)

Sprawozdanie z działalności za rok 2022
Rok 2022 w działalności Kosakowskiego Centrum Kultury rozpoczęliśmy Koncertem Kolęd i Pastorałek "Dzień jeden w roku"  w wykonaniu Bernarda Dornowskiego ex Czerwone Gitary oraz Bogusława Olszonowicza „ Duval”. (więcej…)

Kosakowskie Centrum Kultury
Kaszubska 11, Pierwoszyno
81-198 Kosakowo
Tel. 58 573 77 77
NIP: 587-170-94-83
REGON: 366462553
kontakt@kulturakosakowo.pl
www.facebook.com/kulturakosakowo

©2023 kulturakosakowo.pl

Skip to content