Kosakowskie Centrum Kultury

Samorządowa Instytucja Kultury Gminy Kosakowo

Search
Close this search box.
KCK » Aktualności » Kino Plener „A oni dalej grzeszą, dobry boże!”

Kino Plener „A oni dalej grzeszą, dobry boże!”

Zapraszamy na letnie kino pod chmurką w Rewie, tym razem w naszym menu znajdziecie Państwo kino francuskie i komedię z genialnym Christianem Clavierem pt.: ”A oni dalej grzeszą, dobry boże!”.

40-ta rocznica ślubu świętowana wraz z najbliższymi może być nie lada wyzwaniem…

a rodzina Claude’a Verneuila stanowiąca istny tygiel kulturowo – religijny staje się bombą z opóźnionym zapłonem. Starcie twardogłowego Verneuila z zięciami stanowi szereg klasycznych wątków, w których stereotypy związane z narodowością i wyznaniem najpierw stają się przedmiotem długich dyskusji, a potem zostają obalone w kilku sytuacyjnych gagach. Proszone obiady, kłopoty z trzymaniem wspólnego frontu przy wychowaniu dzieci, obce kapitały wypierające stołeczne, francuskie przedsiębiorstwa – to wszystko sedno filmu i choć wnioski płyną z obrazu niewesołe, scenarzyści przykrywają je grubą warstwą humoru, dzięki któremu film porusza ważne kwestie współczesnej Francji w lekkiej, mimo wszystko, niezobowiązującej farsie, którą przyjemnie się ogląda.

Warto zarezerwować sobie czas w sobotę 22 lipca i przyjść ze swoim kocykiem bądź skorzystać z kinowych krzesełek w kinie tuż przy plaży w Rewie (plac koło hotelu Skiper). Start filmu przewidywany jest o godz. 21.00.

Udostępnij na facebook
Wyślij mailem
Wydrukuj

KOSAKOWSKIE CENTRUM KULTURY
ul. Kaszubska 11, Pierwoszyno
81-198 Kosakowo
tel. 58 573 77 77
e-mail: kontakt@kulturakosakowo.pl
Godziny pracy:
poniedziałek – piątek: 08:00 – 16:00

kosakowo logo tagline kulturalna kopia