Kosakowskie Centrum Kultury

Samorządowa Instytucja Kultury Gminy Kosakowo

Search
Close this search box.
KCK » Aktualności » Kino Plenerowe w Rewie „Wystrzałowe Wesele”

Kino Plenerowe w Rewie „Wystrzałowe Wesele”

Co się może wydarzyć gdy wesele ekstrawaganckiej pary zostaje zakłócone przez grupę porywaczy? Tego dowiemy się we czwartek 17.08.23r. podczas seansu w plenerowym kinie w Rewie na Szpyrku. Seans rozpocznie się wieczorem o godzinie 20.30, żeby było przyjemniej zaopatrzcie się w koce a o resztę zatroszczy się Kosakowskie Centrum Kultury!

Zapraszamy na komedię w reżyserii Jasona Moore z gwiazdorską obsadą, w czołówce której są m.in.: Jennifer Lopez, Josh Duhamel, Lenny Kravitz i Jennifer Coolidge.

Darcy i Tom kochają się na zabój i wreszcie postanowili sformalizować swój związek. Wymarzone wesele ma być inne niż wszystkie, dlatego luksusowa impreza odbywa się na egzotycznej wyspie. Zanim jednak padnie sakramentalne „tak”, zamieszanie wokół przygotowań do ślubu wyssie z zakochanych resztki entuzjazmu. W rozpaleniu przygasającej namiętności nie pomogą z pewnością utarczki z matką pana młodego, a tym bardziej niespodziewane pojawienie się byłego panny młodej. Gdy wszystko zapowiada nadchodzącą katastrofę, okazuje się, że może być jeszcze gorzej. Na wyspę wtargną uzbrojeni po zęby współcześni piraci, którzy wezmą weselników za zakładników i zażądają gigantycznego okupu. Wyspa leży setki kilometrów od cywilizacji, więc na pomoc służb nie ma co liczyć. W tej sytuacji Darcy i Tom sami muszą stawić czoła gangsterom, by ocalić siebie i swoją ukochaną rodzinkę. W tej sytuacji przysięga „i nie opuszczę cię aż do śmierci” nabierze zupełnie nowego znaczenia.

Udostępnij na facebook
Wyślij mailem
Wydrukuj

KOSAKOWSKIE CENTRUM KULTURY
ul. Kaszubska 11, Pierwoszyno
81-198 Kosakowo
tel. 58 573 77 77
e-mail: kontakt@kulturakosakowo.pl
Godziny pracy:
poniedziałek – piątek: 08:00 – 16:00

kosakowo logo tagline kulturalna kopia