Kosakowskie Centrum Kultury

Samorządowa Instytucja Kultury Gminy Kosakowo

Search
Close this search box.
KCK » Aktualności » Koncert Noworoczny Artes Ensamble

Koncert Noworoczny Artes Ensamble

Na obrazku widoczna jest grafika promująca wydarzenie muzyczne. Tło grafiki ma ciemnofioletowy kolor z wzorzystym, złotym ornamentem na górze i dole. Centralna część grafiki zawiera informacje tekstowe w kolorze złotym i białym. Tekst głosi: "Wydarzenie pod honorowym patronatem Wójta Gminy Kosakowo Marcina Majek" oraz "NOWOROCZNE SHOW: ZŁOTE PRZEBOJE LAT 20. i 30." poniżej, co wskazuje na temat wydarzenia muzycznego. Następnie jest nazwa zespołu "Artes Ensemble" i szczegóły dotyczące daty i miejsca: "Sobota 13.01.2024 godz. 17:00" oraz "PIERWSZYNO UL. KASZUBSKA 11" i "Kosakowskie Centrum Kultury ul. Kaszubska 11". Na dole znajduje się informacja "Obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Kosakowskim Centrum Kultury". Po bokach widnieją logotypy: "GMINA KOSAKOWO kulturalna" i "kosakowskie centrum kultury". Styl grafiki jest elegancki i klasyczny, co pasuje do tematyki retro wydarzenia.

Gorąco zapraszamy na Noworoczne Show: „Złote przeboje lat 2️⃣0️⃣. i 3️⃣0️⃣.” w wykonaniu Artes Ensemble. Sobota 13.01.2024 godz. 17:00 w Kosakowskim Centrum Kultury.
Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w KCK w godzinach pracy biura od poniedziałku do piątku w godz.8:00-16:00 od dnia 29.12.2023
Wydarzenie pod honorowym patronatem Wójta Gminy Kosakowo Marcina Majek.

Artes Ensemble. Pod dyrekcją artystyczną pianisty wirtuoza Andrzeja Janaszka.
W programie niezapomniane przeboje Hanki Ordonówny ,,Miłość Ci wszystko wybaczy”,
szlagiery Zuli Pogorzelskiej ,,Ja się boję sama spać”; wielkie przeboje pierwszego amanta polskiego
przedwojennego kina – Eugeniusz Bodo ,,Już taki jestem zimny drań” czy ,,Umówiłem się z nią na dziewiątą”; wspaniały miłosny duet Toli Mankiewiczówny i Aleksandra Zabczyńskiego ,,Powróćmy jak za dawnych lat”; przepiękne klasyczne ,,Tango Milonga” w stylowej interpretacji Mieczysława Fogga czy hymn ,,Na cześć młodości wszyscy razem” z filmu ,,Sportowiec mimo woli” i wiele innych zachwycających, znanych i lubianych po dziś dzień polskich przebojów dwudziestolecia międzywojennego, niezapomnianych szlagierów złotej ery polskiego kina, rewii i kabaretu.

Udostępnij na facebook
Wyślij mailem
Wydrukuj

KOSAKOWSKIE CENTRUM KULTURY
ul. Kaszubska 11, Pierwoszyno
81-198 Kosakowo
tel. 58 573 77 77
e-mail: kontakt@kulturakosakowo.pl
Godziny pracy:
poniedziałek – piątek: 08:00 – 16:00

kosakowo logo tagline kulturalna kopia