Kosakowskie Centrum Kultury

Samorządowa Instytucja Kultury Gminy Kosakowo

Search
Close this search box.
KCK » Aktualności » Od Bacha do AC/DC – Adam Snopek Show!

Od Bacha do AC/DC – Adam Snopek Show!

Zapraszamy na muzyczno-kabaretowe show z aktywnym udziałem publiczności przy największych przebojach w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka! Impreza odbędzie się 30.09 br. w Kosakowskim Centrum Kultury o godzinie 18.00.

Adam Snopek jak nikt inny zaczaruje ten czas muzycznie malując historię w programie „Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło”.  Koniecznie zarezerwujcie sobie czas na wrześniowe rozpoczęcie polskiej złotej jesieni! Bilety w cenie dostępne pod linkiem:

https://kck.interticket.pl/event/sheet/adam-snopek-show-od-bacha-do-acdc-czyli-o-muzyce-na-wesolo-A948DF9C461A4AEF9BFDCE8E67E8F8B1

Czego się możecie spodziewać? Przede wszystkim brawurowej jazdy przez wieki największych przebojów muzyki rozrywkowej i klasycznej z aktywnym udziałem publiczności! To muzyczno-kabaretowe Show w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka, który udowadnia, że co trzeci utwór muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki „Pieski Małe Dwa”! Będziemy się śmiać, wzruszać, chwytać za głowę – jedno jest pewne nie przejdą Państwo obok tego wydarzenia obojętnie!

https://youtu.be/wN8duR2bV0Q

ADAM SNOPEK – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Kierownik muzyczny Teatru Śląskiego im. S. Wyspiańskiego w Katowicach. Czynny muzyk sesyjny, z powodzeniem wchodzi na polską scenę kabaretową.

Udostępnij na facebook
Wyślij mailem
Wydrukuj

KOSAKOWSKIE CENTRUM KULTURY
ul. Kaszubska 11, Pierwoszyno
81-198 Kosakowo
tel. 58 573 77 77
e-mail: kontakt@kulturakosakowo.pl
Godziny pracy:
poniedziałek – piątek: 08:00 – 16:00

kosakowo logo tagline kulturalna kopia