Kosakowskie Centrum Kultury

Samorządowa Instytucja Kultury Gminy Kosakowo

Search
Close this search box.
KCK » Aktualności » „Ona i Oni” recital piosenki aktorskiej – Teatr Czwarte Miasto

„Ona i Oni” recital piosenki aktorskiej – Teatr Czwarte Miasto

Obrazek przedstawia grafikę promującą wydarzenie muzyczne, prawdopodobnie koncert lub recital piosenki aktorskiej. W centralnej części grafiki widnieją czarno-białe zdjęcia trzech osób: dwóch mężczyzn i jednej kobiety, którzy śpiewają do mikrofonów. Są elegancko ubrani - mężczyźni w smokingi z muszkami, a kobieta w wieczorową suknię. Grafika ma intensywnie fioletowe tło z motywami róż oraz złotymi elementami, w tym złotym sercem zarysowanym w tle. Na grafice umieszczono także tekst: "Wieczór Walentynkowy", "Ona i Oni", "RECITAL PIOSENKI AKTORSKIEJ" oraz datę i godzinę wydarzenia "17.02 | 19:00". Styl grafiki sugeruje romantyczny nastrój wydarzenia.

Zapraszamy na romantyczny wieczór walentynkowy z muzycznym spektaklem w Kosakowskim Centrum Kultury w dn. 17 lutego o godzinie 19.00.

„ONA i ONI” to wyjątkowy recital piosenki aktorskiej przygotowany przez Teatr Czwarte Miasto specjalnie dla Was. Stworzony przez trójkę utalentowanych aktorów – Klaudię Szmidt, Mateusza Felińskiego i Jakuba Piprowskiego, absolwentów prestiżowego Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni, a także uzdolnionego akompaniatora. Podczas tego niezwykłego muzycznego spektaklu posłuchamy piosenek, na których wychowywało się kilka pokoleń Polaków. Program z utworami min.: Hanny Banaszak, Hey, Maanamu, Maryli Rodowicz, Kuby Badacha, Myslovitz, Czesława Niemena oraz Zbigniewa Wodeckiego oprawiony jest zabawnym komentarzem – pojawią się tu ciekawostki na temat piosenek i historie z nimi związane.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i (do czego zachęcamy) śpiewania razem z nami!

Bilety dostępne poniżej:

KUP BILET

Udostępnij na facebook
Wyślij mailem
Wydrukuj

KOSAKOWSKIE CENTRUM KULTURY
ul. Kaszubska 11, Pierwoszyno
81-198 Kosakowo
tel. 58 573 77 77
e-mail: kontakt@kulturakosakowo.pl
Godziny pracy:
poniedziałek – piątek: 08:00 – 16:00

kosakowo logo tagline kulturalna kopia