Kosakowskie Centrum Kultury

Samorządowa Instytucja Kultury Gminy Kosakowo

Search
Close this search box.
KCK » Aktualności » Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – konkurs

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – konkurs

Na grafice widoczny jest żywy, kolorowy design z napisem "2024" w dużych, wyraźnych cyfrach na górze, co wskazuje na rok wydarzenia. Na lewej stronie obrazu znajduje się kolorowa ilustracja składająca się z muzyków i instrumentów muzycznych, takich jak gitara i bębny, zrobionych w stylu neonowym z różnorodnymi wzorami i intensywnymi kolorami. Na prawo od ilustracji umieszczony jest czerwony serce z napisem "wielka orkiestra świątecznej pomocy", co jest logo dobrze znanej polskiej organizacji charytatywnej. Poniżej serca znajduje się napis "FINAŁ SZTAB" oraz hasło "GRAMY, BO POTRAFIMY TO ROBIĆ", które są wyraźne i kontrastują z ciemnym tłem. Tło grafiki jest czarne, z mnóstwem kolorowych kropek przypominających konfetti, co dodaje całości wrażenie celebracji i festiwalu. Styl grafiki jest dynamiczny i pełen energii, sugerując radosną atmosferę wydarzenia.

Już po raz drugi zapraszamy serdecznie do udziału w WOŚP ze sztabem Kosakowskiego Centrum Kultury # 7070!
28 stycznia ruszamy z 32. Finałem WOŚP, tym razem pod hasłem „Płuca po pandemii”. Fundacja WOŚP podjęła decyzję o wyborze celu akcji po konsultacji z Polskim Towarzystwem Pneumonologii Dziecięcej, które zwróciło uwagę na zdrowotne konsekwencje pandemii. Sytuację pogarsza, a tym samym zwiększa liczbę osób z chorobami układu oddechowego, zła jakość powietrza w Polsce. Dodatkowo Fundacja chce wspomóc pacjentów z mukowiscydozą.
Czekamy na Was wraz z Galerią Szperk od godziny 12:00 do 19:00.
Zachęcamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy, które chcą zaangażować się nie tylko w licytacjach, ale również oddać dar na szlachetny cel. Poszukujemy wyjątkowych przedmiotów, karnetów, voucherów do licytacji podczas Finału w Galerii Szperk. Na Wasze dary czekamy w biurze KCK od pn. do pt. w godz. 8:00-16:00 do 26 stycznia.
Z tej okazji zachęcamy i zapraszamy również do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem
”Serce- największy dar”. Na Wasze prace w formacie A4 czekamy do 26 stycznia, a ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród nastąpi 28 stycznia w trakcie Finału. Szczegóły udziału w zabawie konkursowej w regulaminie:

Regulamin Konkursu „Serce – największy dar”

Udostępnij na facebook
Wyślij mailem
Wydrukuj

KOSAKOWSKIE CENTRUM KULTURY
ul. Kaszubska 11, Pierwoszyno
81-198 Kosakowo
tel. 58 573 77 77
e-mail: kontakt@kulturakosakowo.pl
Godziny pracy:
poniedziałek – piątek: 08:00 – 16:00

kosakowo logo tagline kulturalna kopia